Name:____________________
Circle the items you want to eat, then find the cost of your meal.
Strawberries Cookies Hamburgers Carrots Oranges
$4.50 45¢ 70¢ 75¢ 65¢
Chocolate Cake Potatoes Sandwiches Ice cream
$1.00 $4.50 30¢ $4.00
Peas Bananas Chicken Apples Tomatoes
60¢ $3.50 $4.50 45¢
My meal costs $___.____.