Name: _____________________
Write 4 prices on each row. Work out the cost and change.

67¢

63¢

65¢

24¢

75¢

83¢

84¢

55¢

99¢

35¢

90¢

21¢

86¢

27¢

43¢

73¢

Item prices (4 per line) Cost Change from $5